KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7388340
nr 738 8340
Gravyr
1600-/1700-tal, något beskuren, 48x38
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:03:53
30/1 15:56:40
1.000 kr
30/1 16:59:10